yeni-nesil-egitimin-adresi

Yeni Nesil Eğitimin Adresi ROIVA Akademi ile Teoriden Öteye Geç!

Kendini geliştirerek işinde profesyonelleşmek mi istiyorsun? O zaman seninle ROIVA Akademi’de buluşuyoruz! Katılımcılarımıza en son teknolojilerin yalnızca adını bilmenin yetmediğini öğrettiğimiz eğitimlerimizde aynı zamanda teorinin ötesine geçerek uygulamalı eğitimlere ağırlık veriyoruz. Böylece eğitim boyunca uygulamalı pratiklerle katılımcılarımızla birlikte ellerimizi kirleterek teorik bilgilerin gerçek dünyadaki problemleri çözmeye yaramasını sağlıyoruz. Eğitim sonunda da katılımcılarımız sektörde başarıyla yerini almaya hazır oluyor!

ROIVA Akademi’de Eğitim Beş Temel Değere Dayanıyor!

R-ekabetçilik!

Yer aldığın sektör için ihtiyaç duyduğun beceri ve yetkinliği sağlarken bir yandan da bu yetkinlikleri kullanarak nasıl öne çıkacağını öğretiyoruz.

Ö-ğrenme!

Ezbere dayanan bir eğitim hiç bizlik değil! Kalıcı öğrenmeyi destekleyen keyifli ve bolca uygulamalı bir eğitim programı hazırlıyoruz.

İ-novasyon!

Öğrendiğin bilgiler sadece bugünle sınırlı kalmasın diye 2050 yılında yaşıyormuşsun gibi hissettirecek yenilikçi bir anlayış benimsiyoruz.

V-erimlilik!

Öğreteceğimiz her şey verimliliği artırmak üzerine inşa edildiği için sadece işini değil, aynı zamanda iş süreçlerini de etkinleştiriyoruz.

A-daptasyon!

SEO’dan AI teknolojisine kadar seni sektörün aranan ismi haline getirecek son gelişmelere adapte olmanı sağlıyoruz.

yenilikci-egitimler

Yenilikçi Müfredatlarımızla Yeni Nesil Yetenekler Yetiştiriyoruz!

ROIVA Akademi’deki eğitimine başlamadan yapman gereken bir şey bulunuyor: Daha önce bildiğin her şeyi unutmak! Çünkü kağıtta karalama yapacak kadar sıkıcı geçen derslerdeki alışılagelmiş eğitim anlayışını ROIVA Akademi ile tamamen değiştiriyoruz!

Kurucumuz Veli Bahçeci’nin sıklıkla kullandığı “elleri kirletmek” tabiri yenilikçi ve keyifli eğitim anlayışımızı özetliyor. Hem teori hem de pratiği güçlendirdiğimiz eğitimin sonunda alanında uzmanlaşmanı sağlıyoruz.

ROIVA Akademi Sana Neler Katacak?

Yeni Nesil Yetenekler

Değişim bir an bile hız kaybetmeden ilerlerken trendleri yakalıyor, hatta trendlere yön veriyoruz! Bu amaçla yapay zeka, siber güvenlik, dijital dönüşüm ve benzer birçok alanda yeni nesil eğitim programları hazırlıyoruz.

Kişiselleştirilmiş Yol Haritası

Eğitim programlarımızda sektördeki ihtiyacın yanı sıra kurum veya kuruluşunun kendi özel ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz. “İhtiyacım olan tam da buydu!” diyeceğin hızlandırılmış ve sonuç odaklı eğitimler dizayn ediyoruz.

Teorik Eğitimli Uygulamalar

Eğitimin sonunda “Ben buradan ne öğrendim?” diye düşüncelere dalmaman ve sektörde karşılaşacağın zorluklarla başa çıkabilmen için gerçek raporlar üzerinden analizler, benchmarking çalışmaları, vaka inceleme, projeyi oluşturma gibi yöntemleri kullanıyoruz.

Staj ve İş İmkanları

Seçili eğitim programlarımızda terminoloji eğitimi, teorik eğitim, uygulama eğitimleri, staj ve iş imkanından oluşan beş aşamalı süreci başarıyla tamamlayan katılımcılarımızın sektöre giriş maceralarında ilk adımlarını atarken ellerinden tutuyoruz!

Kurumsal Referanslarımız

Eğitimlerimize Kimler Katılmalı?

Öğrenciler

İster öğrenci ol, ister yeni mezun; ROIVA Akademi’den aldığın eğitimle iş hayatında rakiplerinin önüne geçmeni sağlıyoruz!

İşinde profesyonelleşmek isteyenler

Uzman eğitmenlerimizin verdiği teorik ve uygulamalı eğitimlerle profesyonelleşmeni sağlayarak seni değerli hale getiriyoruz!

İş sahipleri

Şirketinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduğumuz için hızlı ve sonuç odaklı eğitimler dizayn ederek işini büyütüyoruz!

Öğrenme isteği hiç bitmeyen meraklılar

İçindeki yeni nesil yeteneklerin büyüsüne kapılıp “Neden ben de denemeyeyim ki?” diyen sesin rehberi oluyoruz!

Akademik Referanslarımız

ROIVA Akademi’nin Üç Büyük Gücüyle Tanış!

Eğitim

Yeni nesil yetenekleri, yeni nesil eğitimlerle geliştirdiğimiz için sektörde hayalini kurduğun şekilde öne çıkmanı sağlıyoruz. Bu eğitimlerde sana hem balık tutmayı öğretiyoruz hem de daha fazla geç kalmadan işe koyulabilmen için hazır balık veriyoruz!

Mentorluk

Yenilikçi girişimcilere özel start-up, kobi, dijital dönüşüm ve büyüme mentorluğu yapıyoruz. Böylece start-up’ını geliştirirken işi bilen bir rehber eşliğinde ilerlemiş olacaksın. Ayrıca danışmanlıklarda müşteri deneyimine öncelik verdiğimiz için seninle birlikte ellerimizi kirletiyoruz!

Keynote

Keyifle izlerken bir yandan not almak isteyeceğin bilgilere yer verdiğimiz Anlat Hoca, Veri Kafalılar gibi projeleri katılımcılarımıza ilham vermek için hayata geçiriyoruz. Böylece iletişim ve etkileşim odaklı bir alanda rekabet ettiğini unutmaman için sana ilham oluyoruz.

akademi-egitim-katalogu

Yeni Nesil Akademinin Eğitim Kataloğu Güncellendi!

Sen de sektörde yeni nesil yeteneklerden biri olarak yer almak istiyorsan, seni başarıya ulaştırmak için özel olarak güncellediğimiz kurumsal eğitim kataloğumuza mutlaka göz at!

ROIVA Akademi’de Neler Bulacağım?

Özel Eğitimler

Eğitimin yol haritasını oluştururken hem sektörün hem de başvurduğun kurum ve kuruluşun ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz!

Birebir Mentorluk

C-Level Mentorluk, Start-up Mentorluğu ve Mentor Yetiştirme Programı ile sen sektörde ilerlerken yolunu bizler bilim ile aydınlatıyoruz!

Yeni Nesil Eğitimler

Yeni nesil eğitimlerimiz ve uzman eğitmenlerimizle sektörde fark yaratmanın önüne hiçbir engelin çıkmamasını sağlıyoruz!

Prodüksiyonlar

Yeni nesil yeteneklerin gelişimi ile sektörde tam da hayalini kurduğun şekilde öne çıkmanı sağlayacak bir eğitim programı seni bekliyor!

Close